Zapytanie ofertowe

Jeżeli chcesz otrzymać wycenę na korzystanie z platformy e-learning, skontaktuj się z nami przesyłając do nas wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Odpowiemy mailowo lub oddzwonimy w celu rozmowy o szczegółach.

Poniżej znajdują się informacje, których podanie w zapytaniu będzie pomocne dla nas do przygotowania wstępnej oferty na platformę e-learning:

1. Funkcjonalności lub wersja – możesz wskazać nam wybraną z dostępnych wersji platformy do wyceny jeżeli jej funkcjonalności pokrywają się z Twoimi potrzebami lub przesłać opis funkcjonalności potrzebne na platformie – na tej bazie my zaś zarekomendujemy wersję znając jej możliwości.

2. Ilość użytkowników – jeżeli posiadasz przewidywaną ilość użytkowników jaka może być na platformie (ilość kont użytkowników ogólnie lub np. ilość jednocześnie korzystających) prześlij do nas taką informację gdyż na tej podstawie będziemy mogli dokonać szacunkowej wyceny

3. Model korzystania - przeważnie klienci decydują się na jedną z dwóch form korzystania z platformy (choć możliwe też są dodatkowe):

a. Dzierżawa – utrzymanie platformy na naszym serwerze za comiesięczną opłatą w zależności od ilości użytkowników lub innych parametrów ustalonych

b. Wdrożenie – instalacja i konfiguracja platformy na serwerze klienta, zazwyczaj z płatnością jednorazową

4. Szkolenie – przeważnie klienci zamawiają również szkolenie z zakresu korzystania z systemu w celu przyspieszenia sprawności jej użytkowania. W tym celu prześlij nam informacje dot. ilości osób do przeszkolenia oraz miejsca szkolenia (np. Warszawa/Poznań itp.). Możliwe jest również szkolenie online(np. Skype)

5. Dodatkowe opcje i informacje – np. dodatkowe integracje, modyfikacje itp.

 

Jeżeli nie posiadasz na ten moment powyższych informacji możesz również skontaktować się z nami w celu umówienia się na rozmowę co powinno ułatwić doprecyzowanie wymagań i przygotowanie oferty. Zapraszamy również do zapoznania się z opisem poszczególnych elementów i możliwości oferty co może ułatwić przekazanie informacji potrzebnych do jej przygotowania.

Zobacz również:

» Platformy e-learningowe

 

ZnacznikFujitsuUniwersytet South CarolinaSarantisWSPHoneywellPanasonicSUMZnacznik