Wygląd i szablony

Platforma Efront posiada kilka domyślnych szablonów możliwych do wykorzystania od razu po wdrożeniu (Administrator>Szablony). Można jednak tworzyć w stosunkowo łatwy sposób własne szablony, zarówno proste, gdzie operujemy jedynie na stylach – głównie kolorach, jak i bardziej zaawansowane, gdzie dokonujemy większych zmian. Logo możliwe jest do samodzielnej podmiany, podobnie jak cała stopka i favico. Można również swobodnie ustawiać układy bloków widoczne na zewnątrz platformy, poczynając od samego okienka logowania, aż po wiele bloków wbudowanych i indywidualnych(screen).

 

Platforma umożliwia wybranie innego szablonu dla każdej przeglądarki (screen), również dla telefonów komórkowych oraz tabletów, co ułatwia korzystanie z urządzeń mobilnych.

 Na życzenie klienta możliwe jest utworzenie indywidualnego szablonu. W ramach wdrożenia przeważnie przygotowujemy szablon  zgodny wizualnie z identyfikacją marki klienta (kolorystyka i logo). Bardziej zaawansowane szablony tworzone są na podstawie odrębnych ustaleń.

Poniżej znajduje się kilka prostych wizualizacji platformy o innej stylistyce niż domyślna. Więcej informacji znajduje się również w strefie demo.

SzablonBiel1.pngSzablonBiel2.pngSzablonBiel3.pngSzablonGranat1.pngSzablonGranat2.pngSzablonGranat3.pngSzablonPom.png

Zapraszamy serdecznie do kontaktu w celu możliwości bliższego zaprezentowania platformy i korzyści wynikających z jej zastosowania.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Biuro pracuje w dniach poniedziałek-piątek godz. 9-17

 

Zobacz również:

» Platforma e-learningowa

» Narzędzia do tworzenia szkoleń e-learning


.

 

ZnacznikFujitsuUniwersytet South CarolinaSarantisWSPHoneywellPanasonicSUMZnacznik