Strefa demo

Strefę demo stworzyliśmy z myślą o naszych potencjalnych klientach, którzy chcieliby uzyskać dostęp do platformy e-learning Efront w celu bliższego poznania jej funkcjonowania.   Dostęp demo jest przydzielany na podstawie wypełnionego formularza.

W celu możliwie najlepszej diagnozy, która z platform będzie potencjalnie najlepiej odpowiadała potrzebom, zapraszamy również do bliższego zapoznania się z opisem funkcjonalności lub do kontaktu z naszym konsultantem.

...

W przypadku problemów lub ograniczeń z wykorzystaniem formularza, prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. podając dane i informacje wymagane w formularzu.

 

Pokaz wybranych screenów platformy e-learning Efront

1.Okno_logowania.jpg2.Panel_glowny_administratora.jpg3.Wyszukiwarka_uzytkownikow_wg_kryteriow.jpg4.Forum_dla poszczegolnych_lekcji.jpg5.Statystyki_dostepne_dla_administratora.jpg6.Powiadomienia_roznego_rodzaju.jpg7.Dodawanie_wlasnych_powiadomien.jpg8.Uklady_strony_logowania.jpg9.Wybor_szablonow.jpg9a.Lista dostepnych lekcji.jpg10.Lista_uzytkownikow.jpg11.Przypisanie_lekcji_do_uzytkownika.jpg12.Modul_organizacji.jpg13.Schemat_organizacyjny.jpg14.Kalendarz.jpg15.Widok_glowny_panelu_szkoleniowca.jpg16.Panel_uzytkownika.jpg17.Statystyki_testow.jpg18.Statystyki testow_cz. 2.jpg19.Tworzenie_wiadomosci-komunikacja_wewnwtrzna.jpg20.Opcje_lekcji-widok_panelu lekcji_dla_szkoleniowca.jpg21.Tworzenie_tresci_uzywajac_edytora platformy.jpg22.Tworzenie_testu.jpg24.Widok_przykladowego_testu.jpg


.

 

ZnacznikFujitsuUniwersytet South CarolinaSarantisWSPHoneywellPanasonicSUMZnacznik