W jaki sposób możemy zamieścić szkolenia, na podstawie naszych materiałów w formie Power Point?

Wiele osób posiada materiały w formie prezentacji Power Point i chce zamieścić je na platformie e-learning Efront. Często są to prezentacje np. już używane na szkoleniach stacjonarnych.

Istnieje na to kilka sposobów, poniżej wskazujemy kilka propozycji rozpoczynając od tych najprostszych i przechodząc stopniowo do bardziej zaawansowanych. Mamy nadzieję, że dzięki temu każdy znajdzie dla siebie najlepszy sposób.

1. Dodanie prezentacji Power Point jako załącznika do pobrania – użytkownicy muszą pobrać prezentację i otworzyć ją na komputerze.

2. Dodanie prezentacji Power Point wygenerowanej do PDF – w ten sposób użytkownicy będą mogli oglądać każdą ze stron/ekranów prezentacji bez potrzeby jej pobierania.

3. Generowanie prezentacji Power Point do postaci pliku SCORM, możliwego do wczytania w formie multimedialnej prezentacji na platformie Efront. Użytkownik ogląda prezentację z możliwością nawigowania z poziomu platformy:

a. Istnieje możliwość nawiązania współpracy z naszą firmą – w tym przypadku klient wysyła nam na ustalonych warunkach prezentację, my zaś odsyłamy w krótkim czasie gotowy plik SCORM do zaimportowania na platformie. Generowanie do postaci SCORM wiąże się z niskimi kosztami w porównaniu do realizacji pełnego szkolenia e-learning z uwagi na dużo niższą pracochłonność.

b. Możliwość samodzielnego wygenerowania przy pomocy różnych dostępnych programów (darmowych lub płatnych).

4. Realizacja szkolenia e-learningowego na bazie materiału z prezentacji Power Point - opcja opiera się na utworzeniu szkolenia multimedialnego z dodatkowymi opcjami i elementami uzgodnionymi z klientem. Jakość końcowa będzie zdecydowanie wyższa od wszystkich poprzednich, jednocześnie oczywiście czas i koszty wykonania będą też wyższe. Istnieje możliwość samodzielnej realizacji (w przypadku posiadania narzędzi i kompetencji) lub nawiązania pod tym kątem współpracy z naszą firmą.

W sprawach szczegółów oczywiście zapraszamy do kontaktu z nami. Naszym klientom doradzamy wybranie najlepszej formy budowania szkoleń w zależności od potrzeb i możliwości.

 

Zobacz również:

» Platforma e-learningowa

» Narzędzia do tworzenia szkoleń e-learning

 

ZnacznikFujitsuUniwersytet South CarolinaSarantisWSPHoneywellPanasonicSUMZnacznik