Rozbudowana i przyjazna w obsłudze platforma e-learningowa, umożliwiająca efektywne przeprowadzanie i zarządzanie procesami nauczania online

Poniższa tabela przedstawia kilka kluczowych powodów dla których warty skorzystać z platformy LMS eFront w realizowanych projektach e-learningowych.

 

Cechy wyróżniające

 

Łatwa w użyciu

Została zbudowana od podstaw z myślą o końcowym użytkowniku. Większość dostępnych opcji jest na tyle prosta w użyciu, iż użytkownik odnajduje ich zastosowanie w sposób naturalny bez potrzeby długiego zagłębiania się w szczegółowe instrukcje

Atrakcyjna wizualnie

Zamierzeniem, które kierowało twórców systemu nie było zbudowanie jedynie kolejnego przeciętnego systemu do nauki zdalnej, ale zbudowanie systemu e-learningowego, który oprócz szerokiej funkcjonalności będzie wyróżniał się również wyglądem, co uprzyjemni korzystanie z niego

Funkcjonalna i kompleksowa

Moduły podstawowe platformy oraz te, które można użyć jako dodatkowe powodują, iż funkcjonalność systemu jest bardzo wysoka. Platforma tym samym jest w stanie w sposób kompleksowy zaspokoić większość potrzeb związanych z procesami e-learningu zarówno w organizacji biznesowej, jak i instytucji edukacyjnej.

Elastyczna

Pomimo szeroko dostępnej funkcjonalności, platforma Efront jest bardzo elastyczna dzięki swojej modułowej budowie. Funkcjonalności systemy mogą być aktywowane lub dezaktywowane co powoduje, że system może być zarówno bardzo rozbudowany jak i zminimalizowany do kilku podstawowych funkcji, co czasami przydatne jest dla zmaksymalizowania prostoty systemu dla użytkownika.

Zaawansowana technologicznie

Zbudowana od podstaw przez profesjonalny zespół programistów, zorientowana obiektowo, z zastosowaniem technologii Ajax, Unicode, LDAP, obsługująca najnowsze standardy SCORM – te cechy w praktyce znaczą naprawdę wiele

Ukierunkowana w szczególności dla średnich i dużych organizacji

Twórcy platformy LMS eFront od początku chcieli utworzyć system mogący zaspokoić potrzeby średnich i dużych organizacji ze szczególnych uwzględnieniem projektów od 100 do 10 000 użytkowników. Po odpowiednim zbadaniu rynku, eFront dzięki swojej budowie i funkcjonalności wychodzi na przeciw ich wymaganiom i potrzebom.

W przypadku posiadania dodatkowych pytań dotyczących oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub mailową:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Biuro pracuje w dniach poniedziałek-piątek godz. 9-17

 

Zobacz również:

» Tabela funkcjonalności

» eFront Community

» Efront Pro

» Moduły dodatkowe

» Nagrody i wyróżnienia

 

ZnacznikFujitsuUniwersytet South CarolinaSarantisWSPHoneywellPanasonicSUMZnacznik