Dla kogo przeznaczona jest platforma e-learningowa Efront?

Wiele osób zadaje sobie pytanie: „czy platforma Efront będzie odpowiednia dla wielkości naszego wdrożenia, czy będzie odpowiednia dla takiej ilości użytkowników?” Poniższy tekst przedstawia informacje o tym dla jakiego typu organizacji oraz wielkości wdrożeń warto rozważać zastosowanie platformy LMS Efront.

Typ organizacji

Platforma e-learningowa Efront została stworzona głównie z myślą o wdrożeniu biznesowym, jednakże jej budowa, dostępne funkcje oraz możliwości powodują, że doskonale sprawdza się również w organizacjach edukacyjnych(np. uczelnie) oraz instytucjach administracyjnych. Platforma z powodzeniem wykorzystywana jest zarówno przez małe firmy, jak i przez duże międzynarodowe korporacje. Przegląd użytkowników można sprawdzić na stronie „Klienci i wdrożenia” gdzie widać loga wielu korporacji, instytucji administracyjnych, uczelni oraz małych i średnich firm.

Wielkość wdrożeń

Platforma e-learningowa Efront została stworzona z myślą o przeznaczeniu dla średniej wielkości wdrożeń(od 100 do 10 tys. użytkowników). Twórcy platformy dokładnie zbadali potrzeby w tej grupie i na tej podstawie przez wiele lat dostosowywali platformę, aby najlepiej im odpowiadała. Z uwagi jednak na swoją elastyczność i możliwości, platforma doskonale sprawdza się w małych wdrożeniach(często jest wybierana dla zastosować nawet kilkudziesięciu –kilkuset użytkowników), jak i do dużych wdrożeń na kilkadziesiąt(i więcej) tysięcy użytkowników. Nie ma zatem barier do zastosowania platformy w małych wdrożeniach, jak i bardzo dużych(tutaj kluczem jest przede wszystkim dobór właściwej infrastruktury serwera).

„Czy zatem platforma Efront jest dla nas?”

Kluczem do odpowiedzi na to pytanie jest zidentyfikowanie własnych potrzeb w odniesieniu do platformy e-learning oraz bliższe poznanie platformy Efront w celu weryfikacji funkcjonalności, sposobu użytkowania oraz innych istotnych parametrów. W przypadku, kiedy identyfikacja własnych potrzeb jest trudna, można zapoznać się z funkcjami dostępnymi w platformie, co może nam ułatwić identyfikację tego, co potrzebujemy. Jesteśmy przekonani o tym, że z uwagi na swą elastyczność, dostępną funkcjonalność oraz przyjazność w obsłudze platforma e-learningowa Efront będzie w stanie zaspokoić potrzeby znaczącej większości wdrożeń. W celu uzyskania pomocy w doborze platformy (również jej wersji) w odniesieniu do Państwa potrzeb, zapraszamy do kontaktu.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Biuro pracuje w dniach poniedziałek-piątek godz. 9-17

 

Zobacz również:

» Tabela funkcjonalności

» eFront Community

» Efront Pro

» Moduły dodatkowe

» Nagrody i wyróżnienia

 

ZnacznikFujitsuUniwersytet South CarolinaSarantisWSPHoneywellPanasonicSUMZnacznik